Imprezy szkolne 2017/2018

Organizacje szkolne

Szkolny Klub Aktora

Szkolny Klub Aktora istnieje od 2003 r. od tej pory uczniowie SOSW próbują sprawdzić się w roli "małego aktora".

Grupę tworzy ośmioosobowy zespół uczniów.

Dnia 9 stycznia 2014 r. nasi uczniowie  uczestniczyli w V Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Nadzieja przyszła na świat" w Skarżysku Kamienna. Zaprezentowali swe wokalne umiejętności śpiewając dwie kolędy: "Przyjechali do Betlejem", "Przekażmy sobie znak pokoju".

5 grudnia 2013 r. uczniowie ze "Szkolnego Klubu Aktora" uczestniczyli w XI Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodziezy z Innymi Potrzebami Edukacyjnymi "W krainie uśmiechu". Zaprezentowaliśmy się jako zespół taneczno - wokalny przedstawiając dwa utwory muzyczne "Jestem Kopciuszkiem" i "Ona tańczy dla mnie".

Występy w roku szkolnym 2011/2012:

• III Festiwal Kolęd i Pastorałek "Nadzieja przyszła na świat" Skarżysko-Kamienna styczeń 2012r.
  • IX Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży z Innymi Potrzebami Edukacyjnymi "W krainie uśmiechu" Jędrzejów grudzień 2011r.

Wcześniejsze występy:

•  eliminacjach do Ogólnopolskiego Festiwalu Twórcz. Teatr- Muzycz. Osób Niepełnosprawnych   ALBERTIANA Ostrowiec Św. 2004 r.
  •  Ogólnopolskim PrzeglądzieTeatrów Dziecięcych DZIATWA Ostrowiec 2004r.
  •  Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej "Nadzieja przyszła na świat" Kielce 2007 r.
  •  Wojewódzkim Festiwalu Twórczosci Artystycznej Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski podczas Świętokrzyskich Spotkań Artystycznych  "Bawmy się razem" Skarżysko Kamienna 2008r. 2009 r.
  •  Przeglądzie Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży z innymi potrzebami edukacyjnymi "W Krainie Uśmiechu" Jędrzejów 2009 r
  •  V Wojewódzki Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży z Innymi Potrzebami Edukacyjnymi "Bawmy się razem" Skarżysko-Kamienna  18.05.2011

• Wpisz tutaj nazwę szkoły
    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrowcu Świętokrzyskim, oś. Słoneczne 48