Imprezy szkolne 2017/2018

Zapytanie ofertowe Rozeznanie na cukiernika Rozeznania socjoterapeuta Zapytanie plac zabaw Rozeznanie Rozeznanie instruktor świetlicy Rozeznanie kasa fiskalna Zakup w 2016 r. samochodu typu BUS Ponowne zapytanie ofertowe na zakup samochodu

Zapytania ofertowe

Zapytanie ofertowe

Zaproszenie do składania ofert

Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Ostrowcu Świętokrzyskim ulica Gulińskiego 8 zaprasza lektorów w zakresie języka angielskiego branżowego do składania ofert na przeprowadzenie zajęć z uczestnikami projektu „Szkoła po szkole – poszerzenie kwalifikacji zawodowych i umiejętności społecznych”, które odbędą się w Ostrowcu Świętokrzyskim, ulica Gulińskiego 8.

W związku z pytaniami odnośnie interpretacji zapisów zawartych w zapytaniu ofertowym na zakup samochodu 9-osobowego typu bus w 2016 roku informuję, że:

 

1. Termin dostarczenia samochodu do SOSW w Ostrowcu Św. na dzień 16 grudnia 2016 r. może być negocjowany przez wybranego w wyniku procedur ofertowych sprzedawcę, z powodu krótkiego terminu i konieczności dostosowania pojazdu dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Cała procedura ofertowa musi jednak być zakończona w bieżącym roku kalendarzowym.

2. Odnośnie warunków technicznych pojazdu są one wyznaczone w specyfikacji ofertowej i ich wartości minimalne lub maksymalne muszą być spełnione. Dotyczy to takich parametrów jak: moc silnika, pojemność skokowa silnika, wymiary, rozstaw osi, normy energetyczne i ekologiczne, długość gwarancji itp.

3. W sprawie wyposażenia pojazdu niektóre jego elementy mogą być zamienione na inne, jeśli wynika to ze zmian technologicznych i postępu technicznego, np. radio z czytnikiem CD może być zamienione na radio z wejściem na inny czytnik zewnętrzny np. może być wyposażone w gniazdo USB.

 

W przypadku innych wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym ośrodkiem

 

Z poważaniem

Andrzej Skrzypczak - dyrektor SOSW w Ostrowcu Św.

 

Proszę otworzyć plik    18(1)

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Wpisz tutaj nazwę szkoły
    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrowcu Świętokrzyskim, oś. Słoneczne 48
  • 412474720

Galeria zdjęć